ПЕРШИЙ УРОК

«Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!»

 

1 вересня 2015 р., після урочистої лінійки у закладі пройшов перший урок на тему: «Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!», метою якого було поглиблення знань учнів про історію, культурну спадщину України, формування культури взаємовідносин між людьми, виховання почуття патріотизму, сприяння розвитку пізнавального інтересу.

          Ведучі нагадали присутнім в актовій залі хронологію становлення України з моменту проголошення Акта незалежності України. А також акцентували увагу учнів на те, що боротьба за незалежність продовжується і близько 2,5 тис. патріотів поклали своє життя на сході України. Хвилиною мовчання вшанували цих героїв і 70 Херсонців, які стали теж жертвами гібридної війни. На свято були запрошені учасники АТО, які повернулись з І та ІІ хвалі м мобілізації.

          З привітаннями до учнів звернувся доброволець ІІ хвилі мобілізації, майстер в/н Яценко О.В., який служив в окремому «!-му територіальному мотопіхотному батальйоні В-2604.

          Перший урок підготували учні групи Т-35, професія «Столяр будівельний»: Якимчук Д., Сидоров І., Овдієнко В., Ясинський О. Майстер в/н Мацалковський О.В., викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я.