Урок мужності присвячений Дню космонавтики і авіації


15 квітня у стінах ДНЗ «ВПУ № 2 м.Херсона» пройшла зустріч учнів з генерал-майором авіації Нестеровим Борисом Олександровичем (учасником бойових дій в Афганістані, учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС) та полковником авіації Корольовим Борисом Анатолійовичем (заступником голови правління обласної організації «Асоціація ветеранів збройних сил СБУ, розвідки та прикордонної служби», присвячена всесвітньому Дню авіації і космонавтики.

         Метою проведення даного заходу стало патріотичне виховання молоді, пробудження національної свідомості, почуття гідності за свою країну. Спілкування підлітків з воєнними льотчиками сприяло формуванню їх світогляду, роботі над своїми фізичними, моральними та психологічними якостями, щоб стати Громадянином з великої літери.

         Розпочали захід з невеликого історичного екскурсу з історії розвитку авіації та космонавтики, а потім генерал-майор авіації Нестеров Борис Олександрович та полковник авіації Корольов Борис Анатолійович розповіли про цікаві моменти свого життя, пов’язані з авіацією та підготовкою до нелегкої воєнної служби.