19 лютого 2015 р. в ДНЗ «ВПУ № 2 м.Херона» пройшов виховний захід, присвячений вшануванню та увічненню пам’яті Героїв Небесної сотні.

         В актовій залі училища учні прослухали розповідь викладача права І-ї категорії Кальченка Євгена Миколайовича про причини та хід Революції Гідності, подвиг Героїв Небесної сотні та їх роль у формуванні в Україні громадянського суспільства, утвердження демократичних традицій та формування відповідальності влади перед народом.

         Використання мультимедійної системи дозволило вдало проістроювати інформацію з фото та відеоматеріалами, посилити інтерес учнів до подій, передати атмосферу подій революції гідності, донести до юних сердець майбутніх громадян гордість за приналежність до народу України, до його славетних традицій, створених у часи козаччини.

         Підростаюче покоління отримало черговий урок патріотизму, самоповаги та самопожертви людей, які не бажають бути біомасою ані в політиці, ані в економіці…

         …За уроки патріотизму оцінки не ставлять. Але такі уроки формують свідомість і поведінку підростаючого покоління, а значить і майбутню долю народу і держави.

         Сьогодні було закладено ще одну цеглину в будівництво світлого майбутнього України та її громадян, зроблено ще один крок на шляху до відродження і процвітання нашої Держави.