Виховна година

«Урок мужності та патріотизму, присвячений тим, кого обрала Доля»


18 лютого 2015 р. у ДНЗ «ВПУ № 2 м.Херсона» була проведена відкрита виховна година «Урок мужності та патріотизму, присвячений тим, кого обрала Доля», мета якого:

-       формування та розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни на прикладі подвигу героїв; 

-       виховання в учнів любові до України, патріотизму, поваги до її захисників – учасників АТО;

-       доведення до свідомості учнів, що ми самі відповідаємо за долю нашої держави, що кожен українець повинен мати активну громадянську позицію щодо подій на сході України.

Фрагмент з виховної години:

Тисячі українських солдат на передовій боронять нашу державу. Вони мужні та відважні. Саме ці воїни відстоюють нашу свободу та гідність, демонструють супротивнику нашу силу та міць, патріотичність та відданість своїй Батьківщині, своєму народові.  Херсонщина теж щодня відправляє своїх земляків. Мені здається, що  у кожного з нас, присутніх у цій залі, є знайомі, товариші, брат, або батько, які стали на захист нашої держави. Серед них є наші випускники училища та майстри в\н. Це:

 

 • Майстер в/н Оксеніч Юрій Федорович, 28 березня 2014 р. першим розпочав у нашому училищі І хвилю мобілізації,служить у в/ч  А1836, Зенітно-ракетної бригади № 208  м. Херсона;

 

 • Майстер в/н Яценко Олексій Володимирович, служить в окремому мотопіхотному батальйоні № 2604, сформованому у м.Нова Каховка. Зараз його батальйон занходиться у відрядженні у с.Сартана, під Маріуполем, у 10 км. Від с.Широкіне, де йдуть бої;

  

 • Кузьменко Ілля Веніамінович – у минулому майстер в/н, викладач кам’яних робіт, знаходиться на навчанні у с.Тетерів Житомирської обл. у в/ч № 240, славнозвісної 95-ї Аеромобільної бригади сухопутних військ ЗСУ;
  • Майстер в/н Кудлай Костянтин Ігоревич, знаходиться на навчанні у с.Тетерів  Житомирської обл. у в/ч  № 240 ,  95-ї Аеромобільної бригади сухопутних військ ЗСУ;

   • В И П У С К Н И К И   У Ч И Л И Щ А :

 •   

  • Остапчук Олексій, випускник 2013 року, гр.Т -26, майстер Дьякова Л.І. Служить у 93-й окремій механізованій бригаді З СУ — в/ч, А1302  м. Дніпропетровськ.
   • Мельник Микола, випускник 2013 року, гр.Т-39,  майстер Падалка С.М. Служить у 299-й штурмовій авіаційній бригаді повітряних ЗСУ,  в/ч 4465  м. Миколаїв.

    

   • Орлов Олександр, випускник 2013 року, гр.Т-39, ,  майстер Падалка С.М. Служить у спеціальному батальйоні почесної варти  Національної гвардії України,  в/ч 3030 м. Київ.