Святкування Покрови

14.10.2014 р. козаки Херсонського Коша Українського козацтва ім.Б.Хмельницького  при  ДНЗ «ВПУ № 2 м.Херсона»  святкували День Покрови Пресвятої Богородиці. Під час святкування було проведено ряд навчально-виховних заходів, а саме:1.В актовому залі о 7.30 – проведена виховна година з покладанням квітів до пам’ятника Б.Хмельницькому. Тема заходу: «Іван Мазепа. Хто він?».

2.О 13.00 відбулась урочиста лінійка з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці та покровительниці українських козаків.

3.О 14.00 – посвята до славного українського козацтва 67 учнів та 2-х педагогів ДНЗ «ВПУ № 2 м.Херсона» у церкві Воздвиження Хреста Господнього (вул.49 Херсонської гвардійської дивізії, 22). На посвяту були запрошені осавул Херсонського Коша УК, суддя Дніпровського Куреня Херсонського Коша УК, які виступили з промовами та привітаннями до козаків козацького ліцею ім.Б.Хмельницького.

4.О 17.00 – святкування було продовжено на набережній м.Херсона з приготуванням та пригощанням усіх охочих козацьким кулішем.

5.17.00-18.00 – була здійснена Хресна хода з нагоди святкування Покрови Пресвятої Богородиці, в якій брали участь козаки козацького ліцею ім.Б.Хмельницького, від Свято-Духовенського кафедрального собору до алеї Духовності.