ІНФОРМАЦІЯ

 

про результати проведення  місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності з 28 квітня по 31 травня 2014 року, з питання «Безпека праці та здоров’я під час виробництва та використання хімічних речовин»  в ДНЗ «ВПУ№2 м. Херсона» .

Відповідно до плану роботи ДНЗ «ВПУ№2 м. Херсона» на 2014р. та на виконання Законів України «Про охорону праці», «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону здоров’я», «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», положення «Про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти» (наказ МОНУ від 01.08.2001 року № 563) та інших нормативних документів в училищі проведено місячник з охорони праці.

28.04.2014р. о 07-30год. в актовому залі організовано та проведено (за активною участю викладача Золотухіної А.М.) виховну годину « 28 квітня Всесвітній день охорони праці» – були присутні викладачі, майстри, керівництво училища та учні.

Протягом квітня – травня місяців працівники училища: Король С.О., Руденко Л.М., Золотухіна А.М., Птицина І.Г., Павленко Н.П., Соколов Г.Д. , Гордієнко Ю.Г. та Данильченко Н.В. провели лекції на тему «28 квітня Всесвітній день охорони праці» в групах на уроках з охорони праці.

23 травня о 10-00 годині з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в училищі проведено конкурс листівок, фото «Охорона праці очима учнів». В конкурсі прийняло участь 22 групи (не надали свої роботи лише дві групи гр. 56 та гр. Т-27).

У конкурсі перемогли:

Перше місце група Т-9 (майстри Кравченко О.О. та Харечко Т.В.),

Друге місце  група 35 (майстер Кирюхін М.О.)

Третє місце отримали три групи з гр. 37(майстер Пасльон О.О.), гр. Т-6 (майстер Костюк Я.О.) та гр. Т-25 (майстер Мацалковський О.В.).

ohrana1ohrana2ohrana3ohrana4

Протягом місячника проведені перевірки навчальних груп в навчальних майстернях та на виробництві на кращу групу з питань «Охорони праці». За результатами перевірки з’ясовано, що учні усіх навчальних груп в основному знають, як організувати своє робоче місце, які засоби захисту необхідні при виконанні вправ з курсу виробничого навчання та практики, але при відповідних знаннях порушують правила безпеки праці.

В результаті постійних перевірок протягом місячника порушень правил безпеки праці, які б привели до травм на виробничих об’єктах не допущено.