25 квітня 2013 року в стінах Державного навчального закладу «Вище професійне училище №2 М.Херсона», згідно з планом навчально – методичного центру професійно - технічної освіти в Херсонській області проходив майстер-клас за темою «Системи утеплення фасадів».

Майстер-клас проводив керівник регіонального навчально - практичного будівельного центру «Ceresit» в Херсонській області Борейко Василь Васильович. Василь Васильович завідуючий центром - з 2009року. Центр працює за такими напрямками:

-         Системи утеплення фасадів;

-         Декоративне опорядження фасадів;

-         Плиткове облицювання;

-         Улаштування підлог;

-         Системи гідроізоляції.

На сьогоднішній день в центрі підвищило кваліфікацію 1771 слухач.

У 2009 році Василь Васильович брав участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії «лицювальник – плиточник» серед майстрів виробничого навчання де посів ІІ місце.

У січні 2013року в місті Вишгород Василь Васильович отримав сертифікат, який засвідчує успішне засвоєння майстер - курсу «Новітні розробки матеріалів і технологій фірми Henkel».

У грудні 2012 року проводив разом з викладачем спеціальних дисциплін Чередниченко Світланою Яківною обласний майстер-клас(його практичну частину) за темою: «Декоративне опорядження фасадів», на якому висвітлював переваги в застосуванні новітніх технологій та матеріалів над традиційними.