На виконання наказу управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації від 11.02.2013р. № 41 «Про організацію II (обласних) етапів Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професій у 2012/2013 навчальному році», з метою виявлення і підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти, підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, сприяння розвитку творчої активності учнів на базі ДНЗ «Вище професійне училище №2 м. Херсона» 2.04-3.04.2013 р. проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Столяр будівельний».


У конкурсі взяли участь учні ДНЗ «Вище професійне училище №2 м.Херсона», ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище», ВПУ №17 м.Генічеська.

Конкурсна програма передбачала виконання тестових завдань з предметів професійно-теоретичної підготовки, презентації рекламного ролика «Я і мій навчальний заклад» та практичного завдання - виготовлення дверної коробки, врізання завісів, навішування дверного полотна та установка врізного замка.За підсумками конкурсу місця розподілились між учасниками відповідно до набраних балів.

На підставі спільного рішення журі та оргкомітет нагородили дипломом

І ступеня - Савченка Івана, учня ДНЗ «Вище професійне училище №2   м.Херсона».

    Відзначили дипломами за участь у конкурсі:

-         Удовиченка Дениса, учня ДНЗ «Вище професійне училище №2 м.Херсона»;

-         Балуна   Сергія,   учня   ДПТНЗ   «Новокаховське   вище   професійне училище»;

-         Зотова Максима, учня ВПУ №17 м.Генічеська;

-         Цунаєва Костянтина, учня ВПУ №17 м.Генічеська;

-         Хохлова Антона, учня ДПТНЗ   «Новокаховське   вище   професійне училище».

 

Савченко Іван братиме участь у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії столяр-будівельний.

Щиро вітаємо переможця!