В період з 28 березня по 05 квітня 2013 року на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» відповідно наказу Міністерства освіти і науки України №749 від 14.08.09 року « Про підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів» проходили курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ПТНЗ України. До закладу завітали 45 майстрів з різних областей .


Області

Монтажник

гіпсокартонних

конструкцій

(кількість)

Столяр будівель ний

(кількість)

Штукатур,

лицювальник-

плиточник, маляр

(кількість)

Муляр

(кількість)

Кіровоградська

3

4

Донецька

2

Миколаївська

2

 Волинська

2

Запорізька

1

Луганська

4

6

Херсонська

     6

1

9

5
Майстри виробничого навчання ПТНЗ з професії « муляр» оволоділи навичками: утеплення будівель і споруд матеріалами Ceresit (ППС і мінеральною ватою); мурування стін з одночасним облицюванням сучасною декоративною цеглою за заданим малюнком; мурування стін з газоблоків і термоблоків на сухих сумішах; витесування фігурних елементів з кримського каменю.

Майстри виробничого навчання ПТНЗ з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» оволоділи навичками: технологічна послідовність підготовки поверхонь та гіпсокартонних виробів до використання; монтаж простих каркасів гіпсокартонних перегородок та обличкування стін; обробка швів у гіпсокартонних (гіпсоволокнистих) обшивках; технологічна послідовність обличкування стін листовим (суха штукатурка) безкаркасним способом.

Майстри виробничого навчання ПТНЗ з професії «Столяр» оволоділи навичками: робота на основних дерево-обробних верстатах; робота на дерево-обробних верстатах підвищеної складності; робота електроінструментом; виконання опоряджувальних робіт ручним та механізованим способом.

Майстри виробничого навчання ПТНЗ з професії «Штукатур, лицювальник-плиточник; маляр» оволоділи навичками: система утеплення фасаду; декоративне опорядження фасаду; плиткове облицювання; система утеплення фасаду; декоративне опорядження фасаду (підлога, стіни, плиткове облицювання).