У березні 2013 року майстри виробничого навчання провели ряд відкритих уроків з професійно-практичної підготовки.

         Розпочала робочий місяць майстер в/н Назарова Ірина Миколаївна, яка

5.03.2013 провела заключний показовий урок на тему «Кваліфікаційна пробна робота складністю 5-го розряду» . Учні групи Т-38 виконували мурування арочної перемички та декоративне мурування стовпів.


   Роботи були виконані на високому професійному рівні, відповідно оцінені кваліфікаційною комісією. Майстер подякувала учням за три роки плідного навчання , сподіваючись, що вони не будуть зупинятися на досягнутому, а розвиватимуть свої професійні навички і стануть дійсно кваліфікованими конкурентоспроможними робітниками своєї справи.

     

   14.03.2013 естафету підхопила майстер в/н Сомова Анна Юр’ївна , яка працює у навчальному закладі п’ятий рік та , незважаючи на невеликий досвід роботи, впевнено обрала тему уроку виробничої практики « Шпаклювання поверхні фінішною шпаклівкою КНАУФ НР- фініш » з учнями першого курсу (гр. Т -7).

        


    Наступного дня (15.03) всіх колег запросив до себе у столярний цех майстер в/н Мацалковський Олексій Вікторович.

   Він проводив урок в/н з групою Т-5 на тему: «Виготовлення кришки табурету» .

Урок виробничого навчання пройшов на високому професійному рівні :

з доступністю та логічністю викладення матеріалу, акцентована увага на культуру праці робітника, якість роботи щита табурета, яка впливає на довговічність самого табурета.

 

  В ході вступного інструктажу майстер використав цікаві факти про властивості клею ПВА та як саме відбувається склеювання деревини.


   Побажаємо майстрам творчого натхнення , сподіваємось , що на цьому проведення показових уроків у цьому місяці не закінчиться!