Шановні учні !

Через запровадження карантину на всій території України з 13.03.2020 ми переходимо на дистанційне навчання. Навчальні заняття будуть проводитися відповідно до основного розкладу.

Додаткові оперативні розклади окремих груп дивіться за посиланнями:

  1. T-26
  2. Т-3
  3. Т-10
  4. Т-23
  5. Т-6

Загальноосвітні дисципліни

  1. Українська мова та література - викладач: Назарова Ю.А.
  2. Українська література - викладач: Гринчак І.М.
  3. Іноземна мова - викладач:  Гринчак І.М.
  4. Іноземна мова - викладач: Палій Х.С. (11, 15, 17, 21, 27 групи)
  5. Зарубіжна література - викладач: Палій Х.С. Завдання на карантин по групам: Т-16,25,15,21,17
  6. Зарубіжна література - викладач: Палій Х.С. Завдання на карантин по групам: Т-27, 37
  7. Математика - Викладач: Степаненко Л.В.
  8. Історія України - викладач: Худенко М.С.
  9. Історія України - 10 клас (1 курс) - викладач: Вангелій А.М.
  10. Історія України - (2 курс) - викладач: Вангелій А.М.
  11. Всесвітня історія - (тести) 21, 25, 27 групи - Вангелій А.М.
  12. Громадянська освіта - Онлайн тести для 1 курсу - викладач Вангелій А.М.
  13. Громадянська освіта - 2 курс  - викладач Вангелій А.М.
  14. Фізика і астрономія - викладач: Бурдюгова_Н.А.
  15. Біологія і екологія - викладач: Нешпиль__Т.О.
  16. Хімія - викладач: Нешпиль__Т.О.
  17. Географія/Людина і світ -  викладач: Худенко М.С.
  18. Інформатика - викладач: Барвінська І.В.
  19. Фізична культура - Викладачі: Білик Ю.Ю., Коротков В.М., Кім Р.А.
  20. Етика і психологія сімейних стосунків - Викладач: Воїнова Л.Л. для гр. 31,37
  21. Етика і психологія сімейних стосунків - Викладач: Воїнова Л.Л. для гр. 31,37 (посібник)

Загальнопрофесійна підготовка

  1. Інформаційні технології -
  2. Техніка пошуку роботи - 11 група - викладач:  Бартошук М.М.
  3. Побудова кар'єри - викладач: Бартошук М.М.

 Професійно-теоретична підготовка

  1. Технологія лицювальних та плиткових робіт
  2. Електротехніка з основами промислової електроніки - викладач Король О.О.
  3. Електроматеріалознавсво - викладач Король О.О.
  4. Технологія штукатурних робіт - групи  17, т-26, 27 - викладач: Чередниченко С.Я.
  5. Технологія штукатурних робіт - група 16, т-6 - викладач: Чорна С.М.
  6. Матеріалознавство
  7. Охорона праці
  8. Будова та єксплуатація екскаватора/бульдозера
  9. Спецтехнології  - група Т-23 - Викладач Король О.О.
  10. Креслення - Лисенко О.М.

 

Професійно-теоретична підготовка по спеціальності "Кухар" ( група Т-10)

  1. Завдання на період карантину: КАЛЬКУЛЯЦІЯ, ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ, Санітарія і гігієна, ТЕХНОЛОГІЯ ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ З ОСНОВАМИ ТОВАРОЗННАВСТВА, УСТАТКУВАННЯ ПРГ